01
01
Rejestrator jazdy FX301P kamera samochodowa
02
02
Rejestrator jazdy FX205 , kamera samochodowa
03
03
Rejestrator jazdy FX212, kamera samochodowa
04
04
Rejestratory jazdy, kamery samochodowe, CAR DVR, wideorejestratory
Drukuj

 

Rejestratory jazdy, kamerki samochodowe, Wideo rejestratory

 

Szczegóły poszczególnych modeli znajdziesz tutaj ..forward

f198-car-dvr-1-180Modele serii FX100 są typem kamer samochodowych najstarszej generacji. Urządzenia te mają maksymalną rozdzielczość 1280 × 720, często z wykorzystaniem interpolacji. Kąt widzenia obiektywu wynosi od 90 do 120 °. Modele ten zawierają najbardziej niezbędne funkcje do nagrywania w ruchu:  nagrywanie w pętli z wyborem czasu trwania fragmentu, automatycznie wyłączają ekran, nanoszą   datę i czas nagrywania wideo, nagrywają audio, automatycznie włączają się i wyłączają przy rozruchu silnika. Rejestratory te wyposażony są w 2,4-calowy, kolorowy ekran, slot microSD / SDHC (obsługa do 32GB), USB 2.0 - do podłączenia do komputera lub adaptera zasilania. Kompresja odbywa się w formatach zapisu i MJPEG AVI, ostatnio pojawia się również H.264. Rejestartory te są dość dużych rozmiarów, przez co niestety zmniejszają widoczność dla kierowcy.Pod względem ceny są to najtańsze kamerki samochodowe, a cena ich wacha się od 80 do 250 zł, zależnie od wykonania.

 

Kamerka samochodowa FX201Rejestratory jazdy (kamery samochodowe) serii  FX201,FX202 są urządzeniami kolejnej generacji. Nowością jest nagrywanie  wideo w formacie HD720p (1280 × 720) oraz  FullHD1080p (1920 × 1080), odpowiednio, z szybkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia (120 stopni) rejestratorów pozwala uchwycić i nagrywać duży obszar przed samochodem.Kamerki te dzięki swojemu podłużnemu kształtowi  i małemu rozmiarowi doskonale nadają się do FX190 kamerkaZuchwytem5 rejestrator jazdyumieszczenia ich w okolicy wstecznego lusterka , przez co nie pogarszają widoczności dla kierowcy. Ze względu na zastosowanie procesora NOVATEK, kamery te charakteryzuje doskonały stusunek jakości nagrania do ceny urządzenia. W tym zakresie cenowym godne polecenia są rejestratory jazdy FX190 i FX192. Kamerki te zaopatrzone w  takie podstawowe funkcjonalności jak czujnik ruchu, nagrywanie  plików w pętli, nagrywania automatyczne po uruchomieniu silnika, menu ustawień umożliwia ustawienie parametrów urządzenia  całkowicie "dla siebie", na przykład: opóźnienie zapisu, uruchomienia automatycznego wyłączenia urządzenia, ustawienie długości klipów wideo i wiele więcej. Najnowsza wersja oprogramowania eliminuje równiez przerwy między kolejnymi nagraniami. Ceny tych kamer mieszczą się w zakresie 110 - 200 zł, zależnie od wykonania.

 

 

FX212sPrzykłądem kamery samochodowej o najlepszej jakości obrazu jest urządzenie FX212. Wysoka wydajność nowego procesora Ambarella pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości do 1920 × 1080 (Rezcywisty Full HD), a dzięki kamerzeFX222 Rejestrator jazdy z GPS Samsung obraz jest niezwykle dokładny i ostry. Obrazy nagrywane są bez zwłoki, bez efektu "pływającego obrazu" i niezapisanych sekund pomiędzy fragmentami wideo. Jasny obiektyw zapewnia doskonałą jakość zdjęć. Model FX222 łączy doskonałą jakość zdjęć i funkcjonalność modelu FX212, a także posiada odbiornik GPS SiRF Star III (FX222), wspiera technologię do szybkiego odczytu (TTFF - szybkie pozycjonowanie, nawet przy niskim poziomie sygnału). W obydwu kamerkach samochodowych zainstalowano G-sensor ( akcelerometr trójosiowy czujnik przyspieszenia, hamowania, itp.) w celu zabezpieczenia video w przypadku uderzenia, wypadku itp.Jeżeli kamerka wyposażona jest w odbiornik GPS, który pozwala nagrywać współrzędne oraz prędkości samochodu to można zobaczyć trasę przejazdu za pomocą Google Maps.

 

 

 FX301sKamera FX301P jest przykładem kamery najnowszej generacji. Jej najważniejszym walorem jest możliwość nagrywania z dwóch kamer jednocześnie. Pierwsza kamera nagrywa w rozdzielczości tzw. 720p, tj. 1280x720, przy czym obraz jest bardzo dobrej jakości. Druga kamerka nagrywa obraz w niższej rozdzielczości. Mocowanie tej kamerki samochodowejjest bardzo uniwersalne, przez to moziwości instalacyjne są  bardzo dobre. Kamerka ta posiada czytelny wyswietlacz, bardzo intuicyjne FX205 z uchwytem 180, wideo rejestratormenu oraz nagrywa wideo z uzyciem najnowszego kodeka H.264. Dzięki takiemu rozwiązaniu nagrania wideo zajmują niedużą przestrzeń na karcie SD.Dzięki temu przy odpowiednio pojemnej karcie możemy przeglądać wstecznie do kilku godzin, zarówno z kamera samochodowej przedniej jak i tzw. tylnej. kamera tylna może być również montowana wewnątrz pojazdu, co może być istotne w pewnych zastosowaniach, np. Taxi, nauka jazdy, transport publiczny itp. Nowy model FX205 to kamerka o doskonałym obrazie, systemem WDR. Kamerka doskonale radzi sobie o zmierzchu i przy słabym oświetleniu.FX301G kamerki plus pilot gps flexiti

 

ZuzyciePamieci640

kamerka samochodowa  kamerki samochodowe

rejestrator jazdy , rejestratory jazdy

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
     www.kamerki-samochodowe.info.pl
Copyright 2013 Jaki rejestrator wybrać? . CAR DVR by Flexiti Kamery samochodowe, rejestratory jazdy, wideo rejestratory Wideo Rejestratory Kamery samochodowe , kamerki sportowe